Velkommen til årsmøte 2025 og 5-års jubileum for foreningen

Legenes klimaaksjon ønsker velkommen til årsmøte og markering av 5-års jubileum for foreningen lørdag 18.oktober kl 11.00 på Klimahuset i Oslo, eller digitalt via zoomlink under. Sakspapirer følger under.

I etterkant av årsmøtet vil det klokken 14.00-16.00 bli avholdt en minikonsert med John Andrew Wilthie-Hannisdal etterfulgt av panelsamtale med tittel Helse og natur: naturens betydning for fremtidens helsevesen som er åpen for alle. Samtalen vil bli styrt av Ernst Kristian Rødland fra Folkehelseinstituttet og i panelet vil Are Brean (redaktør Tidsskriftet), Sigri Sandberg (forfatter), Lene Haug (Redd Ullevål) og Berit Kåvik (SV) sitte.

Det vil bli lett servering mellom årsmøtet og panelsamtale.

Etter panelsamtalen er det mulig å bli med videre for middag på Kampen Bistro (omtrent 15 min gange fra Klimahuset) kl 17.00. Alle medlemmer eller velkommen til å delta.

For å ha oversikt over hvor mange som tenker å stille på årsmøte og middag ønsker vi gjerne at du benytter følgende påmeldingslink om du tenker å stille.

Vi gleder oss til en samlende og inspirerende dag i hovedstaden, og håper du har anledning til å bli med på en hel dag med både årsmøte og påfølgende 5-års markering, eller deler av dagen!

Styret i LKA